Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2022, 07:24   #2209
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Chcesz mechnikę w gdocu ogarnąć, czy przez komentarze?

Na razie tak:

Wróćmy jeszcze do kwestii czy walczysz w formie duchowej czy materialnej.

Jeżeli zdecydujesz się na formę duchową to Gnoza/Willpower/Rage będą Twoimi statystykami. Główną konsekwencją jest to, że ewentualne "palenie" ich będzie obniżać Ci statystyki.

Rage - jest ekwiwalentem siły - z niego będę liczyć obrażenia.

Willpower odpowiada za zręczność i wytrzymałość - z niego idzie soak dmg, unik i trafienie. W tej wersji chcąc jednocześnie unikać i soakować musisz podzielić pulę kości.

Gnoza - tu nie ma wielkich zmian. Służy głównie do aktywowania darów.

Po zbiciu Esencji ducha możesz przejąć całą jego gnozę, a jego zamknąć w fetyszu.

W formie duchowej nie możesz palić szału, żeby mieć jakiekolwiek dodatkowe akcje. Duchy obowiązuje dokładnie to samo ograniczenie.

Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem...

Co wiesz o Nihilichu (na bazie Twojego okultyzmu i wiedzy o Umbrze):
  • Trudno go pokonać (posiada dużo esencji - więcej niż standardowe Rage+WP+Gnoza).
  • Może zabić kompletnie pożerając duszę.
  • W walce może doprowadzić do poczucia kompletniej beznadziei, po której po prostu się mu poddasz a on Cię pożre (to jeden z jego Charmów).
  • Jak wiele duchów stosuje atak Blast (obrażenia = rage, bez rzutu o trafienie).

W Umbrze wchodzą w Ciebie obrażenia. Bez podziału na Agg/Lethal/Bashing. W niego dokładnie tak samo.

Co do skoku w umbrę: Wskakujesz Instant (nawet Ci nie rzucam).

Walter na wejście w Umbrę potrzebuje czasu, więc przynajmniej w pierwszej turze będziesz sam.

Prawie. Jest przy Tobie Borsuk. Nie fizycznie, ale on jest zawsze przy Twoim plemieniu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline