Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2022, 09:52   #87
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Bran siedział w ciszy myśląc nad słowami towarzysza.
- Nie godzi się byśmy w niewolę brali kogoś, kto ci pomógł. Tymczasem mag chce na nich eksperymentować, prawda?

Krasnolud sięgnął dłonią w stronę ramienia elfa, dążąc do tego, by tamten przestał grać.
- Znajdziemy inny sposób. Gdy będziemy posuwać się do metod złoczyńców by walczyć z innymi złoczyńcami, to nic nie będzie nas odróżniać. Moja żona zasługuje na pomstę, ale nie za wszelką cenę. Nie odpowiemy na bezinteresowną pomoc chwytaniem tych stworów. Przygotujmy się lepiej do drogi. Spróbujemy obejrzeć to ciało bez arkanisty. Albo z Laveną jeżeli się zgodzi.

Bran wykorzystał czas do powrotu Loty i Oberika na sprawdzenie swojego sprzętu. Bardzo dokładnie przyglądał się tarczy. Szykował się do jej modyfikacji i w pewnym momencie sięgnął nawet po swoje notatki, na których widać było wyraźnie, że było już kilka rysunków tej tarczy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline