Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2022, 18:40   #73
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Po dłużej przerwie udało się w końcu wrzucić post. Oby teraz poszło bardziej gładko. W tym wpisie ustalono, że Solberg rusza z członkami załogi na Blainerta oraz w retrospekcjach została opisana rozmowa z Purcellem, a także jest kilka przemyśleń Knighta. W oddzielnym wpisie powinno być jeszcze ustalone, czy Francis także do nas dołącza i będziemy mogli ruszyć dalej z historia po krótkim ustaleniu, w jaki sposób wybieramy się na Blainerta.

Odnosząc się do powyżej wiadomości, jak już w większości ustaliliśmy, chcielibyśmy dalej prowadzić sesje na takich zasadach jak do tej pory, bo taka forma najbardziej nas pociąga. Miejmy nadzieję, że sesja powróci do takiego samego tempa jakie miała na samym początku, a problemy prywatne trochę zejdą i nie będzie tak mocno nam to kolidowało.

EDIT:
Czekając na odpowiedź Taurona (Jenny i ja już się wypowiedzieliśmy na grupie) warto już ustalić kilka rzeczy, aby później przyspieszyć akcję. Jedna z nich była przez ciebie poruszana, ale nie mogę teraz tego znaleźć.

1. Na ile osób jest miejsca w lądowniku?
2. W przypadku jakby cała szóstka poleciała lądownikiem, to co że sterowaniem kombajnu? Jakieś automatycznie systemy?
3. Jeżeli O'Brien będzie sterował zdalnie lądownikiem, to czy w przypadku zerwania łączą, któreś z nas (czytaj Chloe lub Elenor) ma możliwość przejąć stery nad nim, aby ten się nie rozbił?
4. Czy posiadamy na kombajnie jakieś tablety/laptopy/urządzenia bezprzewodowe, które nasze postacie uważają, że pozwolą na połączenie się z systemami Bleinarta?
5. Na ile czasu wystarczy tlenu w skafandrach naszym postaciom (biorąc też pod uwagę fakt, że Knight jako jedyny ma inny skafander).
6. Czy nasze postacie wiedzą o jakimś wyposażeniu znajdującym się na Kombajnie poza bronią i skafandrami, o którym nie wiemy my, a jego zabranie mogłoby być jakkolwiek pomocne?

Na razie chyba tyle co mi wpadło do głowy. Jak coś jeszcze będzie kwestią niepewną to dam znać.
 

Ostatnio edytowane przez Elenorsar : 23-02-2022 o 10:35.
Elenorsar jest offline