Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2022, 15:49   #238
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Dzięki Eliasz, fajnie było gościć Tupika w Ostermarku.

Może i dla jego zdrowia lepiej by było, by już więcej nie ryzykował, bo naprawdę niewiele dodatkowego pecha w rzutach brakowało, bym musiał kombinować jak go zabić, ale jednocześnie opisać to w tak nieoczywisty sposób, byś mógł go nadal używać w innych sesjach bez psucia czaso-przestrzeni

Co do mechaniki, cóż w założeniach nigdy nie miała się graczom specjalnie podobać, ale bardziej być narzędziem dla mnie, by podejmowała za mnie trudne decyzje, na które jestem zbyt miękki Ale to prawda, że Tupik na tym etapie jest już daaaaleko poza poziomem przeciętnego awanturnika w Starym Świecie i tak naprawdę większość rzeczy powinien mieć według twojej koncepcji blisko maksimum. Do takich postaci faktycznie ta mechanika nie była stworzona.

Był jeszcze taki zabawny pomysł z krasnoludami. Tak jak jest to opisane na stronce, ta delegacja krasnali jest w stolicy dlatego, że szukają wsparcia w wyprawie w celu oswobodzenia jednej z utraconych krasnoludzkich twierdz. Miało być tak, że krasnal nie do końca na serio rzuci, że może i przydałby się im do tego hobbicki "włamywacz". (świetny joke, wiem, śmiałem się, jak wymyślałem). Ale w tej sytuacji skoro niziołek chce zniknąć, to byłaby to jakaś opcja
 
Tadeus jest offline