Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2022, 17:52   #1079
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Z Migmarem przed wyruszeniem w drogę
- To dziwna sprawa jak często ludzie robią coś paskudnego w imię dobrych intencji. I czy ja mogę ci robić wyrzuty, Migmar? Uciekając z moich domowych koszar zostawiłem tam 2 braci. A nie spytałem ich nawet czy chcą uciec? Bo i czy mogłem liczyć na ich lojalność?
Dla ciebie przynajmniej nie minęło 25 lat tylko noc. Wciąż możesz coś naprawić. Zasklepić zadane rany zamiast blizn.


U Sępa
- O tej zapowiedzi to był sarkazm... - skwitował Daichi. -Nie będę komentował oczywistości ksywy "Wodnik" zważywszy na moje własne. Ani jak bardzo przez to zapomniano o pana imieniu... - odruchowo pomyślał o tym, że znowu nie pamięta jak ma na imię facet znany mu jako "Solniczka".

- W każdym razie - rozumiem, że Moto Tka Ogień? Ale czy coś będę miał z tego otwarcia?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 27-02-2022 o 17:59.
Guren jest offline