Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2022, 14:34   #7
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Wpadłem na taki pomysł:

Wszyscy pochodzimy z jednego miasteczka. Istnieje prawdopodobieństwo, że się gdzieś już na siebie natknęliśmy. Może zrobimy taką burze mózgów gdzie i w jakich okolicznościach mogliśmy się spotkać/poznać?

Vall na przykład trzyma się blisko targowiska i często sięga do nie swoich kieszeni, żeby się utrzymać. Jest sierotą, krążą pogłoski że jego matka była szlachcianką, która uciekała przed zemstą wrogiego rodu. Sam Vall raczej unika konfrontacji, choć tatuaż na jego twarzy ponoć oznacza przynależność do jakiejs większej grupy przestępczej.

Co ważne: okrada głównie przyjezdnych, a lokalnym podbiera jedynie jedzenie gdy musi.

Nocuje w opuszczonych magazynach, albo w tych nieopuszczonych do których zdarza mu się włamać pod osłona nocy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline