Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2022, 07:06   #37
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tamishi nie była zadowolona. Wizja małolaty, która wymachiwała kosą z taką wprawą, że ścięła służe głowę nie była specjalnie budująca.
- A gdzie wam zniknął ten zielonoskóry przystojniak? - skomentowała brak Draugdina w drodze do karczmy. Zagadką pozostaje czy nierozgarnięta pół orczyca zauważyła jego brak dopiero teraz, czy raczej dopiero teraz zebrała się na to, żeby zapytać pozostałych.

Została zignorowana. Zaczynała przywykać do tego. Cóż, tak to już było w patriarchalnym dominium gdzie na każdym kroku dotykała jej dyskryminacja czy to ze względu na płeć, czy też na kolor skóry. Nie poddawała się jednak.

- Idziemy coś zjeść? Dobrze. Głupio byłoby na głodniaka łazić. Zawsze gdy jestem głodna to gorzej mi się myśli.

W nowo powstałej grupie często zdarzało się, że gdy wszyscy przemieszczali się w milczeniu, to Shanur podejmowała rozmowy. Zazwyczaj bezskutecznie.

- Wiecie, że jesteście ponurzy? To na pewno dlatego, że jesteście głodni!. Chodźcie chodźcie!

***


Zderzenie z różnorodnym menu wywołało grymas na twarzy Tamishi. Gdy na stole pojawił się kurczak, to jej chowaniec natychmiast wskoczył obok i domagał się pierwszego kęsa.
- Naprawdę? Nie masz wrażenia, że to kanibalizm?

Tymczasem Yarod zaczął zagadywać gości obok. Teraz zachciało mu się znajomości zawierać…

Półorczyca zaczęła obgryzać kość kurczaka. Nie była tak dobra, jak jedzenie na świątynnym stole. Nie było więc powodu poświęcać jej zbyt dużo czasu. Odwróciła się nasłuchując dyskusji jaka się wywiązała między stolikami.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline