Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2022, 23:25   #1085
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Trenować Tkanie możecie. Postarajcie się nie robić niczego co mogłoby być dla czyjejś strefy komfortu. Zarówno względem duchostrażników jak i swoich. Jakby co to powiedzcie, że za jedzenie ja zapłacę -.polecił Daichi dzieciarni. - Potarajcie się nie robić za dużo kłopotów pani Asami. -
- Ja mogę zapłacić za jedzenie - Tobio podniósł rękę.
- Oj, przywiążemy Hidekiego do słupa i zakneblujemy i będzie spokój. Jeśli Tobio z łaski będzie trzymał się ode mnie na dystans to może sobie łazić skwitowała Kaburagi Kohaku
- "Bo się prosił" nie jest akceptowane przez sąd jako okoliczność łagodząca... - westchnął aspirant Kaburagi. - Jakkolwiek nawet w "Bo się prosił" bywają wyjątki... I postarajcie się nie wylądować w szpitalu.
-Zwłaszcza, że Fuyu została w domu, a Aiko sobie poszła?
- spytał Rin.
- Między innymi. I zostawcie w spokoju pana Zaheera.
-Fuyu będzie zachwycona. Jeszcze nigdy nie spotkała nikogo z Pustyni! Więc Kohaku nie bij Tobia!
-Z góry dziękuję za pani pomoc, pani Asami. To dobre dzieci, proszę mi wierzyć.


U Sępa
- Możliwe... - wolał nie drążyć tematu Pustyni - Czy przynajmniej sprawy tej siwej załatwiliśmy?
-Ile masz jeszcze kasy?
- szepnął do Migmara.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline