Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2022, 15:50   #101
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Kawałek dialogu z Guren

Edlaue wciąż wydawał się spłoszony i bardziej chętny do ucieczki szli i rozmawiali
- Ale... Ja tylko kłopoty sprawiam! Ojciec ma dwójkę lepszych dzieci, ja wrócę do Doliny zostanę wędrownym łowcom demonów albo coś będzie mi brakować prysznica toalet i TV ale mniej kłopotów wszystkim sprawię nie chce widzieć zawodu w jego oczach "
-Jakby dzieci rodziły się mądre, to by ich nie posyłano do szkół. I tak rodzice -jeśli są dobrymi ludźmi i z dobrymi chęciami- chcą, żeby ich dzieci były szczęśliwsze od nich. Czasem przez to gadają, jakby oczekiwali, od ciebie nie wiadomo czego. Ale na serio ojciec ci mówi, że tamci są lepsi?- Drążył Dean.
Eddie wyglądał na przerażonego:
Nie no co ty ?! Nigdy by tego nie powiedział! Jest na to zbyt kochany! Ale oni dostali pomoc i są normalni ja nie dość że nie kontroluje mocy to nie kontroluje emocji! Nie umiem się skupić leki nie pomagają. A Tato się tak martwi ja widzę w jego oczach jak się martwi lepiej jak wrócę do Doliny nim jeszcze bardziej ich wszystkich zawiodę… Dziadek Morze jest zawiedziony, że odziedziczyłem tylko talenty Ojca a Dziadek Streak uważa mnie za błąd młodości ojca, który jest dziwadłem niegodnym dziedzictwa jego rodu czasami mi się wydaje, że lepiej bym zrobił wracając do Doliny i pomagając w odbudowie po dekadzie rządów Mrocznego Lorda Nemezisa -Odpowiedział zasmucony.
-Odbudową? Czy to znaczy, że dla Ciebie "Władca Pierścieni" to paradokument?! - Spytał zaskoczony Dean.
-Jest trochę różnic, ale generalnie tak, z tym że Sauron wygrał a po 10 latach wezwali, Tatę, który pomógł dobremu bratu bliźniakowi Saurona zabić Saurona, z tym że nazywają się Heros i Nemezis a Nemezisa to zabił wujek Tadem magią, bo Heros nie potrafił brata zabić... U nas w Dolinie są legendy o stalowych potworach wieżach ze szkła i latających machinach z czarną krwią i trującym oddechem Tato podejrzewa, że artyści widzą nawzajem światy w snach i mylą szczegóły- Wyjaśnił, wyraźnie uspokajając się wspominając ojczysty wymiar.
- A dobra. Najwyżej zadzwonię do Ari to obejrzymy trylogię za jednym zamachem! Albo nie... Nie Joan, nie o to chodzi. Tylko że Ari zapoda wykład, że Frodo i Sam to związek do jakiegoś się dąży. W sumie... To wszystkie dziewczyny, jakie znam wygłaszają, przy "Władcy Pierścieni" gejowskie wątki"
- Ja tam nie wiem... U nas żadnych hobbitów nie było, tylko jeden bard pomocnik co rozproszył Herosa w kluczowym momencie, przez co zły Tyran wygrał, ale potem sprowadził Ojca poświęcił dekadę sił życiowych, żeby zostać magiem czarnej szaty i zabił Nemezisa, żeby Heros mógł przejąć jego moc wiec się trochę odkupił a teraz randkuje z byłą wróżką światła, której urwano skrzydła... Eh, OK Dobra Diana, Dean macie racje chodźmy do ojca i tak będę wam wszystkim wisiał przysługę - W jego głosie wciąż słychać było nerwowość, lecz był spokojniejszy.
- Dobra młody! Będziemy musieli jeszcze zmyć /zetrzeć z Eddie go elementy punkowej przykrywki. Jeśli jego "Nie zejście na złą drogę" ma wypaść wiarygodnie! - Rzekł Dean.
- W sumie ja bym wolał zostawić to tak jak córka, która mówi ojcu, że jest w ciąży, a potem rzuca, żartowałam dostałam pałę z testu![b]Dobta chodźmy do mojego domu jest w tą stronę-Odpowiedział Eddie.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 06-03-2022 o 16:12.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem