Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2022, 21:36   #104
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
M'o rozglądał się ciekawie po Blue Collar Tower, to miejsce trochę przypominało mu dom... tzn nie wyglądam czy wystrojem, ale wielkością. Wreszcie nie czuł się przytłoczony zamknięta przestrzenią. Co prawda nie to co w domu, ale zawsze krok naprzód.
I nagle w tej chwili ponownie odezwał się wuj.
- M'o! Udało nam się wyliczyć wektor powrotny, okno otworzy się za 9 minut i 34 sekundy. Musisz znaleźć się na otwartej przestrzeni, bo po twoim zniknięciu pojawi się sfera próżni.
- Jestem gotowy wuju.

Wystąpił na przód.
- Szanowny rodzicu mojego kompana. Nie strofuj syna, zamiary ma dobre, ale wciąż się uczy. Potrzeba mu praktyki. Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi. A Blue Strike sprowadził ojca zagrażającego miastu osobnika, a sprawa zakończyła się bez wielkich zniszczeń i strat w mieniu. Na dowód mojego zaufania do niego... - wyjął klucze do swojego apartamentu i rzucił je Blue Strikowi - ...przekazuje mu opieką nad moim tutejszym domem. Obowiązki w mojej ojczyźnie wzywają mnie do powrotu. Nie wiem czy wrócę, współpraca z wami była zaszczytem, a teraz muszę opuścić to miejsce, próżnia po moim zniknięciu może spowodować szkody. Bywajcie.
Uściskał każdego po kolei i patrząc na odliczający do zera zegar wybiegł na balkon i wystartował z naddźwiękowym rykiem. Chciał się oddalić jak najbardziej, nie widział jak wielka sfera próżni pojawi się po jego powrocie do domu...
Myślami wybiegał już sporo naprzód, planował jak tym razem przeprowadzić reformę władzy z sukcesem.
 
Mike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem