Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2022, 18:11   #105
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przyjęcie wpływu Pana K.

Edlaue wysłuchał słów dziadek Kaligaris z wielką uwagą, ten człowiek był godny szacunku! Dużo osiągnął a jego uwagi, choć, krytyczne nie miały w oczach błękitnowłosego tej goryczy ani ostrości, jaką doświadczył od własnych dziadków. W głębi duszy pomyślał, że chciałby, żeby Dziadek Morze i Senior Dallen byli bardziej jak Pan K. W chwili słabości wypowiedział te myśli na głos:

- Ma Pan racje, żałuje, że moi Dziadkowie nie są podobni do Pana. Oni tylko się na mnie złoszczą, że nie jestem taki, jakiego oczekują, zamiast pomóc mi stać się lepszą wersją siebie - Powiedział wyraźnie poruszony.

Eddie przyjmuje infulence Kaligarisa



Powrót do domu oraz pożegnanie M'olibden

Słysząc powitanie sekretarki Eddie wywrócił oczami - Tyle razy Panią prosiłem proszę mi mówić na ty albo Per Eddie. Właśnie idę do Ojca moi przyjaciele chcą go poznać
- Ależ Paniczu tak nie wypada!
Eddie tylko westchnął ciężko, wolał się nie dopytywać czy kobiecie chodzi o przejście na ty, czy o wsparcie kolegów w trudnej rozmowie z ojcem-Chodźcie ferajna tędy - Powiedział prowadząc resztę do prywatnej windy.

Gdy zamknęły się drzwi i wcisnął odpowiedni przycisk nogi się pod nim ugięły usiadł i zaczął wykonywać sztuczkę z torbą, którą pokazał mu Dean. Trochę pomogło, lecz gdy musiał wstać przed dojazdem do penthouse ojca znów miał ochotę uciec gdyby nie fakt, że nie radził sobie z phasingiem a cały wieżowiec był zabezpieczony przed przenikaniem zapewne by spróbował.

Zobaczył to czego się obawiał ten wyrzut i zmartwienie w oczach człowieka, którego kochał, zwyczajnie odebrało mu mowę słowa wsparcia ze strony Mo' oraz Diany bardzo go podbudowały.

- Żegnaj przyjacielu, dziękuje ci za wsparcie i dobre słowo twoje mieszkanie będzie dobrą bazą wypadową, dopiluje, żeby nikt nie szczał do basenu! Powodzenia w rządzeniu królestwem kto wie, może kiedyś cię odwiedzimy? - Uśmiechnął się, choć w oczach miał łzy.

Odpowiedź do Taty

Motyw muzyczny, którego dysonans pomiędzy tekstem a melodią odpowiada dysonansowi pomiędzy słowami a emocjami postaci

- Tatusiu to nie tak! Ta cała sytuacja jest wyjęta z kontekstu! - Krzyknął wycierając oczy rękawem - Sam wiesz, że mam doświadczenie w kontaktach z wyższymi istotami magicznymi Fey są przodkami elfów i nie mogą kłamać. Oberon Drugi czerpał moc z cywilów na tamten moment nie było bezpośredniego zagrożenia życia! Czerpał z nich moc a dokładniej z ich marzeń sennych więc jeżeli byśmy go nie powstrzymali mogłoby to się skończyć masową śpiączką - Wyjaśniając biegał po pokoju i gestykulował przepełniony emocjami i energią.

- Problem w tym, że jego nie było w świecie fizycznym ojcze! Rzucił nam magiczne wyzwanie! Może i jestem młody ale do diaska jestem półbogiem wychowanym na dworze Bóstwa Mórz i umiem rozpoznać magiczne wyzwanie gdy zostanie rzucone! Przytomność straciłem tylko na parę minut! Wcale nie było to ani smaczne ani przyjemne, bo wybrałem wino sennych koszmarów, żeby móc przenieść się na ten sam plan rzeczywistości co złoczyńca, aby go powstrzymać! Smakowało jak kwas i popiół! - Dla podkreślenia słów aż podskoczył.

- Gdy się przebudziłem, reszta stwierdziła, że potrzebujemy sprowadzić Oberona seniora podczas gdy reszta zwiąże juniora walką. Dostałem więc polecenie zdobycia informacji jak to zrobić okazało się że w tym wymiarze są związani w świecie snów w tamtym momencie Oberon dwa był potężniejszy od Ojca i pogrążyłby nasz świat w sennym chaosie! Moi przyjaciele jednak osłabili jego formę na, tyle że udało się go powstrzymać i jestem z nich dumny! Może przydałoby się nam trochę pomocy od działu PR, ale zrobiliśmy dobrą robotę!

Odrzucenie wpływu ojca: 2d6 8 1 sukces biorę mark potential by
immediately acting to prove them wrong.

Udowodnił że się ojciec myli biorę jeden potencjał mam 4/5



Pytanie

- I nie Ojcze nie rozumiem niczego! Nie rozumiem tego świata, mimo że żyje tu pięć lat, nie rozumiem czemu Amerykanie mają takiego pierdolca na punkcie alkoholu! Nie rozumiem własnych myśli ani mocy! Ty jak je uaktywniłeś byłeś już dorosły! Ukształtowany! Aiden i Alex mają te obręcze, które im pomagają myśleć i kontrolować, ale dla mnie było już za późno! Ani leki, ani obręcze na mnie nie działają! NIE ROZUMIECIE, PRZEZ CO PRZECHODZĘ! NIE WIESZ JAK JEST CIĘŻKO SKUPIĆ SIĘ NA CZYMKOLWIEK OJCZE TO TY NIE ROZUMIESZ JAK MI JEST CIĘŻKO! - Krzyknął basowym tonem wprawiając swoje struny głosowe w drganie.

Po tym wybuchu padł na kolana i wlepił wzrok w podłogę cichym głosem powiedział - Zawiodłem ciebie, zawiodłem Dziadka Morze, i Dziadka Dallena. Każdy z was ma idealny obraz mnie, który nie istnieje. Czasami myślę, że najlepiej bym zrobił jakbym, wrócił do Doliny i został wędrownym łowcom demonów... Najwyraźniej nie spełniam wymagań dziedzica tytułu Aiden sobie lepiej z tym wszystkim radzi. Niech on zostanie twoim następcą ja mogę wrócić do macierzystego wymiaru albo przebranżowić się i zacząć sprzedawać Sting drink skoro nagle zrobił im się wakat ? - Choć słowa brzmiały buńczucznie chłopak zaczął płakać zupełnie roztrojony chaosem własnych emocji.

- Jestem zagubiony, nie rozumiesz mnie, czuje się gorszy, chce to rzucić i uciec, co mam zrobić?! - Spytał łykając łzy.

Eddie używa Words of the past: When you seek the guidance of one of your elders or a member of your legacy, tell them a problem you face, and ask them a question about the problem. They will answer it honestly, and tell you what to do. Take +1 ongoing if you listen. If you go your own way, mark potential.

Przedstawia ojcu trzy wyjścia: Wraca do Doliny oddając dziedzictwo przyrodniemu rodzeństwu zostając łowcą demonów, zostaje tutaj i zajmuje miejsce M'o żeby się utrzymać. Nie ma pomysłu co może być trzecie bo czuje się zagubiony.

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-03-2022 o 19:52.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem