Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2022, 12:33   #1086
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przed pójściem do Sępa

Zanim opuścili czynszówkę Migmar nakreślił krótki list do Hidekiego i wsunął kartkę pod drzwi mieszkania, które zajmował z siostrą.

Tobio zajmie na jakieś czas moje mieszkanie przypilnuj, żeby nie zrujnował ani nie sprowadzał żadnego szemranego towarzystwa albo nie urządzał burd

Ufam ci!

M.




U Sępa

Słysząc sumę, którą podał lichwiarz Migmar wybuchł gromkim śmiechem - Czy naprawdę Pan myśli, że mam taką kasę !? Jakbym miał taką fortunę to wykupiłbym sobie pardon od Króla Portu i ruszył w świat jako gwiazdor prasy bulwarowej! Niestety suma którą zaoferowałem to wszystko, co mam, sądziłem że zechce Pan sobie dorobić na boku, bo zagadnienie mnie zainteresowało dziękuje za waszą pomoc - Ukłonił się Wodnikowi ściągając kapelusz.

- Praktycznie nic ale to w sumie dobrze i tak mogę umrzeć niedługo więc wolę zainwestować w Chrupko przynajmniej pójdzie na zbożny cel... Może odwiedzimy ten lokal ? Wiem że jestem ścigany ale mam kilka godzin zanim zaczną kaleczyć kelnera chciałbym coś zjeść a i mój duchowy kompan się ucieszy - Poprosił odpowiedając szeptem na pytanie Daichiego.
 
Brilchan jest offline