Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2022, 05:16   #107
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Słysząc słowa Deana, Eddie podniósł głowę, spojrzał się na kolegę... i rozpłakał się jeszcze mocniej - Jesteście... Jesteście dla mnie tacy dobrzy! A ja was oszukałem! gówno załatwiłem w UK! Przebiegłem Szmaragdowe wyspy wzdłuż i wszerz ale nie znalazłem ani jednego elfa! Oberon Senior pszyszedł sam z siebie! Jak wy dostawaliście wpierdol ja oglądałem ładne widoki, obżerałem się pieczonymi kartoflami i oglądałem gołą kapłankę! Nie zasługuje na podziękowania! Powinniście mnie wyrzucić z ekipy za kłamstwo! - Nie wytrzymał i wyrzucił z siebie sekret skrywany od czasu walki.

- Dopiero w Stonehenge znalazłem kapłankę, która wyjaśniła mi całą sytuację z Oberonem Drugim i jego świtą, zanim jej wysłuchałem i wróciłem już było po walce Diana była taka zła że wystraszyłem się i ukryłem przed wami prawdę nie zasługuje ani na podziękowania ani na wasze wsparcie przyjaciele! - Edlaue wydawał się przygnieciony ciężarem własnych oczekiwań wobec samego siebie którym nie sprostał.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-03-2022 o 05:24.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem