Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2022, 14:53   #111
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Geist zaśmiał zgrzytliwie.
- Jest pan rzadkim przedstawicielem gatunku zwanego człowiekiem. Chciałbym powiedzieć, że wymierającego, choć nigdy nie był pospolity. A wy panowie – zwrócił się do Stefana i Stacha – Poprawiliście mi humor. Nie spodziewałem się, że tak przestraszę młodych zdrowych ludzi… Choć oczywiście być może macie rację i jestem waszym największym koszmarem. Kraj Chorych Ludzi czyli Ilion. Jego mieszkańcy mają bladą cerę, niezwykle jasnoniebieskie oczy i białoblondwłosy. Dla śniadych mieszkańców Troy wyglądają jak niedotrupki. Oczywiście, wbrew nazwie nawet wśród plebsu normą jest dożywanie stu lat w dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym, choć jego przedstawiciele są niscy i brzydcy. Inaczej jest ze szlachtą… Nigdy nie byłem w kraju ojca, ale pamiętam, że ponoć ludzie tam się uśmiechają, a bywają dni, że nie pada… podobno.



May poczerwieniała.
- Ja nie mam nic do pana kraju, ale wielu moich rodaków może być innego zdania. U nas dziedziczono tron poprzez mordowanie rodzeństwa, nie wiem jak u was to wygląda, ale świadczy to o mentalności…
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 27-06-2022 o 13:51.
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem