Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2022, 09:17   #1090
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Dobry pomysł Panie Wodnik na pewno przekaże i wykorzystam! Chodźmy przekazać, a Pan niech zrobi kopię do widzenia! - Powiedział Migmar dosłownie ciągnąc Daichiego do wyjścia.

Gdy oddalili się od lombardu zaczął szeptać do policjanta - Od odwiedzin w lombardzie zaczyna się odliczanie mam dwie godziny na załatwienie moich spraw jeżeli nie zgłoszę się do tego czasu na stołówkę dworcową i nie podam hasła do ekstradycji zaczną okaleczać kelnera... Panie Daichi mam propozycje niech Pan sprowadzi Pana komendanta do Chrupko i Złotko możemy powiedzieć, że przekonał mnie Pan żeby się poddać, wyjaśnię mu całą sytuację osobiście jeżeli uzna to za stosowne oddam się w jego ręce pod sąd. Pan Panie Dachi i Komisarz Gendo zaufaliście mi ja to zaufanie zdradziłem nie chce, żeby któreś z was stracił przezemnie stanowsiko... - Po chwili ciszy dodał

- Mam nadzieje, że dam radę przekonać Pana Komendanta, żeby wystawił mi zgodę na działanie pod przykrywką z wcześniejszą datą ważności moglibyśmy sprzedać to prasie jako fakt, że działałem pod przykryciem już w restauracji, ale to upoważnienie nie miało daty końcowej i jak uratujemy Korrę będzie to również zasługą Pana Gendo.
 
Brilchan jest offline