Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2022, 16:33   #78
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
19 stycznia. Jak dla mnie to jest data, od której sesja zaczęła już całkiem upadać (wcześniej także miała swoje wzloty i upadki). Na start mieliśmy odejście Hosteq, później Majciej z powodów prywatnych, a teraz padło na Taurona, który zaginął i się nie odzywa jak wcześniej Hosteq. Od wyżej wymienionej daty jednak przerwy są coraz dłuższe, raz z naszej, raz z twojej strony.

Niestety muszę przyznać, że mimo wspólnych ustaleń, że pomijamy kilka kwestii, aby pchnąć fabułę do przodu już w zaledwie trójkę (Ty, ja i Jenny), to kończysz swoje posty w sposób taki, że ja i Jenny nie mamy nic do dodania.

Patrząc na ostatnie kolejki. Wrzuciłeś posta, który miał pchnąć fabułę daleko do przodu, a ja i Jenny nie mieliśmy nic do napisania. Dałeś po ponad tygodniu kolejnego posta i to samo. Post, który miał pchnąć do przodu, zatrzymał się na turlaniu dla mojej osoby, gdzie mówiąc szczerze musiałem się nagimnastykować, aby skrobać te kilka linijek, ale zrobiłem to w ten sam dzień, kiedy dałeś swoją część. Jenny tutaj niestety nie maila nic do napisania.

Teraz czekamy kolejny tydzień i zero informacji. Ustaliliśmy, że pchamy do przodu, każdy z werwą podszedł ponownie do tematu... A tu klapa. Nic. Rozumiem, że może się coś w życiu wysypać, ale wystarczy dać znać.

Ja swoje zdanie wyraziłem. Ogólnie mogę wrócić do sesji, ale nie na obecnych warunkach, bo w takiej formie sesja mnie bardziej męczy niż cieszy.
 
Elenorsar jest offline