Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2022, 11:41   #506
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację

Cytat:
Życie bywa jak ruchomy most. Herosem może być wszak każde z nas. I ty i ja. Nie przejmuj się gdy spada cios. I choćbyś czuł, że idzie dół
Zasłona nie była mocna. W zasadzie mógł się tego domyślić. Nihilich nie był duchem, który potrafił wyjątkowo łatwo przechodzić za zasłonę. W zasadzie, to Wolrad nigdy dotąd nie słyszał o takich zdarzeniach.

Gdy jego wzrok dostosował się do obrazu zza zasłony pierwsze co go zaskoczyło, to panująca ciemność. Nihilich zwabił ich w pułapkę. Na zewnątrz panował mrok, co znaczyło że pijące krew potwory żmija znów były aktywne.

Nie zdążył sobie dobrze ułożyć w głowie konsekwencji tego, gdy zauważył Nihilicha… a w zasadzie jego nowe ciało.

Był wielkości konia. Składał się z powykręcanych i powrastanych ciał martwych zwierząt. Była to jedna z bestii, które grasowały w tym lesie. Stworzył je potwór, który ich odcinał, a teraz jakąś magią związał wypaczone ciało z duchem zniszczenia. Wszystko szło tak źle, jak to tylko było możliwe.

***
Cytat:
Idźcie i starajcie się zrozumieć, co znaczy: Chcę raczej miłosierdzia niż ofiary. Bo nie przyszedłem powołać sprawiedliwych, ale grzeszników.
Ewangelia wg św. Mateusza, rozdział 9, wers 13
Anna spojrzała na Franciscę. Szły tu z myślą o oczyszczeniu katedry. Jednak Wenecjanka chciała to rozegrać inaczej.

- Taka jest nasza wola.

Gunter pokiwał głową.

- Liczyłem na nieco mocniejszy sojusz. Dziś Mistrz ma zlokalizować miejsce przebywania ich maga. Zwą go Żercą i jest szczególnie niebezpieczny. Posiadł moc wiatru. Nie chcę jednak zostawiać katedry bez obrony. Tedy liczę na waszą pomoc. Trzeba byłoby maga tutaj sprowadzić i wrzucić do portalu.

Biskup patrzył wyczekująco.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline