Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2007, 19:57   #324
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Czekaj przyjacielu. Może nie będzie trzeba ich zabijać. ~~A szkoda~~ Pomyśl, jeżeli ich zabijemy, to ktoś zacznie ich szukać. I wtedy możemy mieć problem z uzbrojonymi przeciwnikami. Pozwól mi najpierw spróbować, a jeżeli się nie uda, to załatwimy to po Twojemu.
Mi Raaz nie bał się rzucać czarów. Wszystko zaczęło mu zwisać, czuł się oszukany. Berło nie istnieje. On jest niewolnikiem. Teraz chciał tylko to wszystko wyjaśnić. Póki co nie potrzebował trupów. Przyjdzie czas, żeby przelać krew.
Mi Raaz stanął tak, żeby nieczystości nie spadły czasem na niego. Miał jednak nadzieję, że pachołkowie wyślą jednego, ze swoich, żeby sprawdził, co się stało. Gorzej, jeżeli zejdzie ich dwóch lub więcej. Wtedy czeka nas rozlew krwi. Dłonie kapłana spoczęły na ofiarnym sztylecie, w umyśle poszukał tekstu odpowiedniej modlitwy. ~~Niechaj ujrzą bolesną śmierć~~
 

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 08-09-2007 o 20:18.
Mi Raaz jest offline