Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2022, 19:46   #115
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Edlaue kiwnął głową - Wszystko pamiętam stanie się awatarem to tak jakby siedzieć na tylnym siedzeniu samochodu własnego ciała. Matka wyczuła moje emocje i nieco je zgasiła własną miłością - Powiedział po czym, zachwiał się lekko omdlewając na szczęście Dean złapał go w porę - Już dobrze po prostu bycie konduktem dla boskiej mocy jest... Wyczerpujące. Co do twojego pytania o Jezusa: Z tego co rozumiem, on jest wszędzie i nigdzie jednocześnie, ale nie mam pewności to jest inny system wierzeń więc ma swoje zasady odmienne od bóstw mojego wymiaru - Wyjaśnił.

Mephisto zadał kolejne pytania choćby po to, żeby kolega nie stracił przytomności - Czy twoja Mama ma jakieś imię? Co podobieństwie jej symbolu do loga Starbucksa to 1. dziw,ne, że Boginka ma problem przez brak wyznawców (liczebność sieci= liczebności odwiedzających i loga?), a więc 2. mógłbym robić za kapłana Boginki jako barista 3. Ciut pewnie za późno na przemianowanie nazwy znanej sieci na podobnobrzmiące, żeby nie dawac im reklamy?

- Młody półbóg pokręcił głową w zaprzeczeniu - Z tym, symbolem to przypadek albo kolejny przykład dzielenia wspólnej świadomości świata snów przez artystów obu naszych wymiarów ? Ciężko stwierdzić na sto procent. Z tego co Przypadek a według tego co tłumaczył mi Dziadek Morze gdy zapytałem się go o to podczas letnich wakacji w tego typu sytuacjach korporacje, nie świadomie tworzą pseudo bóstwa, fetysze i bardzo ciężko jest podebrać im energie wiary, stąd Córce Rzeki Aqua Magnus bo tak brzmi jej imię ciężko było się przebić podróż między wymiarami jest dla bóstw bardzo groźna i ciężka
- A twoja obecność nie pomaga ?- Dopytywał się Dean.
- I tak i nie, to obosieczny miecz z jednej strony mogę służyć jako kondukt oraz awatar przy minimalnej wierze osób z zewnątrz z drugiej strony nie liczę się jako wyznawca. Widzisz rada bóstw postanowiła tak, odkąd bóg płodności i sportu stworzył całą nację swoich dzieciaków i kochanek koniec końców skończyło się to Wielką Wschodnią Pustynią- Odpowiedział błękitnowłosy.
To bóstwo to aby nie zakamuflowany Zeus?
- Nie zwie się Abbat Wielki Ojciec nadal istnieje, choć jego kult potomków i potomkiń został mocno przedtrzebiony przez Nemezisa

- Ty, a masz kontakt do Hadesa? Dałoby radę stwierdzić kto wylądował w piekle? Albo jak umarł?! Garret Murphy. Zmarły 4 lata temu w czasie Rock Festiwal w Halcyon City
Eddie posmutniał - Przykro, mi greckie bóstwa to inny system wierzeń... Czekaj! Może ta kapłanka ze Stonehenge będzie coś wiedzieć? Mogę zaofiarować swoją krew jako opłatę za kontakt pomiędzy światami, bo takie rzeczy zwykle wymagają ofiar z krwi - Krzyknał z nadzieją widać było, że bardzo chciał pomóc przyjacielowi. Powrót do kwestii Ojca przypomniał mu o jego własnym.

- Tatusiu przepraszam za to co powiedziałem, zanim mama złożyła nam odwiedziny poczułem się dotknięty tym, co powiedziałeś i chciałem się odegrać, zranić cię wybacz...- Powiedział ściskając kryształową kulę niczym ulubionego pluszaka bojąc się, że usłyszy kolejną połajankę ze strony Teda Dellena.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem