Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2022, 08:09   #80
Jenny
 
Reputacja: 1 Jenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputację
Szkoda, że tak się skończyło. Na początku szło dobrze, ale z odejściem kolejnych graczy stale coś się psuło, wytraciliśmy tempo, jakie mieliśmy na początku. Moja też trochę wina, ale trudno było mi się wczuć ponownie w sesję, zwłaszcza, że słaba jestem w te techniczne rzeczy o lataniu w kosmosie.

Podobała mi się sesja, było dość sporo poczucia niepokoju, bycia w nieznanym, chęci dowiedzenia się, co się dzieje. Wydaje się właśnie, że to dobra sesja drużynowa, w której każdy ma swoje umiejętności i zadania do wykonania. Natomiast właściwie, gdy zostaliśmy już z Elenorsarem i zaczęli nas otaczać sami NPC, to jakoś już nie było to samo.

Sesja miała być wprowadzająca do LI, Elenorsar zadomowił się bardzo dobrze, ma już kilka sesji, ja jakoś też się zadomowiłam, więc sukces jednak jest. Miejmy nadzieję, że i pozostali gracze, po różnych perturbacjach, może odnajdą gdzieś swoje miejsce na forum.

Powodzenia dalej na forum i do zobaczenia w innych sesjach
 
Jenny jest offline