Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2022, 14:36   #1531
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Dobra kilka punktów które wychwyciłem z opisu:

- to musiało być dość niedawno, przy tym jak Rea poszła zakopywać sztylet słychać było szczekanie psa - nie wiem jak daleko się po tunelach niesie ale pewnie mniej niż kilometr. Zakładając że to psina Navaho/policjantów mocno zawęża nam to obszar w którym Rea mogła go zakopać.
- Viktor był blisko miejsca w którym Rea zakopała sztylet, proponuję pójść tam gdzie go znaleźliśmy początkowo i szukać świeżo ruszonej ziemi. W szczególności w okolicach wagonu w którym walczyliśmy z zbestwionym nosferatu i okolice leża komandosa. Rea nie sprawia wrażenia osoby która lubi odległe przygody.
- wiem że podziemia smród itd. ale może coś z ciuchów Rei będzie przydatne i da trop psu?

A tak btw. to mam straszne wyrzuty sumienia teraz. Wyrżnęliśmy dosłownie wszystko co było w podziemiach i po co?
 
Zaalaos jest offline