Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2022, 18:23   #1534
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Zdaje się ten komandos tak miał na imię. Nie pamiętam... znaleźliście przy nim dokumenty? Hmm... możemy go też nazwać bezimiennym komandosem.

Na pewno przy nim granaty znaleźliście. Czyli gdyby nie on, to de Worde by żył*

Wszystko jego wina!

Cieszę się, że fabuła Was wciąga i oddziałuje na Wasze postaci. Bardzo mi przypasiła wstawka o szczurach.

Co do znalezienia miejsc to teraz wam mogę rzucać na Streetwise albo Survival (w zależności czy prowadzi Tony czy Uta) ale to raczej pod kątem jak długo Wam zajmie, a nie CZY się uda znaleźć. Więc spoko.


*i tak by nie żył. Jest wampirem. One są martwe!
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline