Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2022, 18:17   #119
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Eddie parsknął śmiechem, słysząc wymianę zdań między rodzicami. Bardzo delikatnie, niemal z czułością odłożył kryształ na podłogę, podszedł do Ojca i tym razem to on go przytulił:
- Tato, jesteś dobrym Tatą, bo ci zależy! Twoje emocje są twoje i masz do nich prawo! Może powinniśmy więcej ze sobą rozmawiać ? Szczerze rozmawiać. To, co teraz powiedziałeś, serio pomogło mi bardziej niż cokolwiek co powiedziałeś wcześniej Tatusiu widzę, że nie jesteś idealny i dzięki temu ja się czuje lepiej - Uścisnął go jeszcze raz mocniej.

Czułości przerwał jednak dzwonek domofonu, który przypomniał Edowi, że świat zewnętrzny oczekuję od niego i Ojca perfekcji.

Zgromił Agentów złym spojrzeniem - Jak rozumiem Państwo agenci przyszli zaprosić nas na wręczenie medali połączone z konferencją prasową rozwiewającą te obrzydliwe wyjęte z kontekstu dyrdymały z socjal mediów ? Uratowaliśmy miasto przed inwazją księcia elfów ze świata Głębokich Snów! Licznych cywilów z parku przed śpiączką a purytańska Ameryka może się skupić tylko na tym, że aby to osiągnąć musieliśmy strzelić po lampce wina! M'olibden wrócił na swoją planetę, a ja coraz bardziej sądzę, że miał rację. Rząd USA powinien bronić i pomagać bohaterom. Nie otrzymacie Państwo danych kontaktowych Mephista ma swoje powody, aby ukrywać tożsamość i bronić bliskich, przed Super Łotrami mogę przekazać mu od was wiadomość pod warunkiem, że otrzymam od państwa natychmiastowe przeprosiny i wsparcie PRowe, bo inaczej wracam do własnego wymiaru, gdzie Bohaterów traktuje się z należytym szacunkiem!- Młody Edlaue nieświadomie używał nowo przebudzonej mocy zmieniając ciśnienie wody w pomieszczeniu i ciałach obecnych. Podniesiony głos młodego bohatera przywodził na myśl grom, który uderzył z daleka zapowiadając burzy.

Stand up for something vs Agenci: 2d6 9


best interests
When you persuade someone with their best
interests, roll + Superior. If they’re an NPC, on a
10+, they buy it and act accordingly. On a 7-9, they
need concrete assurance, right now.
If they’re a PC, on a hit, they can mark

Wyszło 9 więc powinni być pozytywnie nastawieni


 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-03-2022 o 11:40.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem