Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2022, 19:09   #120
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
„Poszukiwanie drogi w wykonaniu speedstera z ADHD nadaje nowy wymiar temu frazesowi, skoro był kimś, kto mógł poznać wszystkie drogi? A czy Ed mógł się zgubić gdziekolwiek? Nie licząc życia.
A potem nadeszli oni. Zawsze dwóch ich jest. Sherlock i Watson. Starski i Hutch. Robocop i ta policjantka. Kot i Pierzchała. Diana odeszła na bok i zadzwoniła swoją komórką do Angusa.

- Hej. Sorry, że dawno nie dzwoniłam. Mam sprawę! – rzekła czerwieniąc się. Głupio się czuła zawracając mu głowę.
- E wiesz, u jem obiad u rodziców… – rzekł. Był od niej starszy i miał studiować w Glasgow.
- A to nic takiego, a znasz może jakąś dyskretną firmę prawniczą. – zapytała pospiesznie.
- Nie pytasz z kim? – zapytał z rozczarowaniem w głosie.
„Ja kurwa pierdolę…” zaklęła w myślach.
- Znasz czy nie. – warknęła czując zmianę ciśnienia wywołaną przez Eda.
- Znam, prześlę ci na maila (czyli mail Joan). Ale nadal jesteś w Halcyon? Wiesz, nie posiadasz żadnych mocy i to głupie…
Rozłączyła się.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 22-03-2022 o 19:40.
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem