Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2022, 22:26   #123
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Słysząc o pomyślę z piętrowym łóżkiem Samuel wtrącił się do rozmowy - Z chęcią pomogę, to prosta transmutacja stal jest bliska ziemi. Z wyciąganiem z Edwarda też mogę pomóc, szczególnie że was chyba nie lubi przynajmniej ciebie Stefanie.... Może warto po prostu poprosić Pana Alphonsa, żeby wyciągnął z brata, bo Pani Winry się martwi i ogólnie trzeba ratować ich związek? - Mieszaniec jak zwykle był rozbrajająco bezpośredni.

Przyklękną przy łóżkach wyrysował prosty wzór kredą i już po chwili w rozbłysku światła stało piętrowe łóżko przyozdobione w żelazne kłosy zboża, kwiaty maku, koła zębate oraz Xingijskie wzory dostatku i powodzenia - Zanim sobie pomyślisz, że się z ciebie nabijam Stanisławie przypomnę ci, że sam się wychowałem na wsi a w bardziej skomplikowane transmutacje wkrada się symbolika podświadomości u mnie to głównie rzeczy powiązane z Matką Ziemią i Xngijska symbolika- Dodał, bo był niemal pewien, że młodszy z braci będzie wdzięczny za pomoc a starszy zacznie szukać dziury w całym.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem