Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2022, 18:57   #124
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- A czy ja coś mówię... Ale robota szybka, sporo ozdób - Stanisław wywrócił oczami.- Lepiej przerobić to na 2 atresole zamiast łóżka piętrowego.
-To tak się nazywa? -
wtrącił Stefan.- Nawet fajne te kłosy, smutas tylko dałbyś je bardziej na prawo i bliżej ściany? Miałbym miejsce do zawieszania kabli.
-I tyle z jego docenienia ozdóbek....
-No nie świecilibyśmy sobie po oczach jakby któryś nad czymś pracował. Łatwiej o chowanie swoich rzeczy osobno. Z której strony wolałbyś spać, Stasiek?
-Z tej po której trudniej mi będzie spać na metalowej ręce.
spróbował coś obrysować z kręgu- Przyda się wyższa barierka. Przy naszym trybie życia to jak nic sprawdzimy kiedyś jak ten pociąg potrafi hamować.
I Sa, chyba nie masz ochoty oglądać jak odwalam akcje typu "Jestem taki samotny, mam tylko Stefka".
-A od tego się między wami nie zaczęło? A przynajmniej, że wyszło, że Sao to nie do końca ta Lilia... Przynajmniej taka co jednak lubi chłopców.
-Stefciu...
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 26-03-2022 o 18:59.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem