Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2022, 00:43   #1543
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
1) tak, może być przewodnikiem.
2) normalni po 1, z tym farmerem to muszę zobaczyć. Chyba z Animalizmu jest dyscyplina, która zwiększa wydajność picia ze zwierząt.
3) minęła północ. Jeżeli chcecie obskoczyć lokum komandosa, lokum nosferatu, i drugi bunkier, to skończycie koło 4:30 +czas na szukanie (tu będziecie potrzebować pewnej liczby sukcesów żeby jednoznacznie ocenić czy nic nie ma w okolicy, a rzuty będą przysługiwać co 30 minut. Więc tak naprawdę od Was zależy jak szybko i czy coś znajdziecie.
Lojalnie uprzedzę, że śmierć de Worde nie "wyłączyła" kanałów z działania. Do tej pory, gdy podróżowaliście rzucałem w tabeli na losowe spotkania: stąd komandos i technik na waszej drodze. Większość tych spotkań ni jak się ma z de Wordem i planuję rzucać dalej.
4) Nie kręcisz bata. Pamiętam o niej. Uwzględniałem ją przy rzucie na Survival.
5) Jeden magazynek do broni długiej. Dwa do krótkiej. Nie chce mi się trackować amunicji, więc tego nie robię. Fakt, że w dole z de Worde raczej okładałeś go kolbą niż strzelałeś non stop świadczy, że coś powinno zostać. Jakby nie było, jest to karabin w wojskowym standardzie, a więc broń, której normalnie nie ma się w tym systemie...
Z drugiej strony na codzień nie zjada się też tysiącletniego wampira.

Edit:

Czy zabieracie zakołkowanego Qwertego? Wpłynie na szybkość poruszania się.


To na koniec sprawa organizacyjna jeszcze:
We wtorek mi dzieciaki z przedszkola przyniosły jakiegoś wirusa. Od czwartku leżę z gorączką. Ekstremalnym wysiłkiem jest dla mnie skrobanie na gdocach/forum bo oczy mnie pieką. Przepraszam za zaistniałe opóźnienia. Jeżeli w związku z tym chcecie wydłużyć kolejkę, bo Was blokował brak odpowiedzi ode mnie (zwłaszcza Wisienki i Rot - bo tam mamy dialog...) to nie ma problemu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline