Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2007, 08:58   #32
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
I dla tego też pisałem, iż postęp następuje, ale wolniej niż się wszystkim zdaje, a to z powodu współistnienia magii i techniki. Osobiście posuwając akcję do 3522r uznałem, iż technika jest na poziomie mniej więcej wojen napoleońskich. Magie ograniczyłem w ten sposób, iż coraz trudniej jest zebrać wymaganą moc, coraz mniej jest jej na świecie, ale nie jest tego przyczyną rozwój kościoła leczy zanikanie powolne chaosu. Głównym złym są u mnie hordy goblinoidów tworzące zwartą strukturę plemienną pod wodzą Gurbuga Krwiopija. Krasnoludy Chaosu to już wymierająca rasa pozostało ich już tylko około stu i są coraz starsze. Wymierają. A jeśli chodzi o mechanikę magii możesz rzucać wszelkie czary, bo je znasz, problem jest tylko ze zgromadzeniem mocy stosowany jest automatyczny modyfikator -3 do zebranej mocy. Dodatkowo za każde 500 osób uzbrojonych w broń palną w odległości 100m od maga -1 do mocy zebranej, składniki rzadkie coraz trudniej zdobyć i nie można już stworzyć i związać chowańca tylko oswoić i związać.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem