Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2022, 19:49   #132
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Stefan również uśmiechnął się ciepło:
- Wiesz Sao ja mam taką opinię, że wszyscy uznadzą, że spróbuję wycisnąć prawdę nawet jak tylko poproszę o sól. Zwłaszcza jak chodzi o moją mistrzynię. W sumie ciebie i May też.
Stasiek budzi mniejsze podejrzenia z tymi swoimi sarnimi oczami. Zwłaszcza jak wygląda na wstawionego, ale głowę ma mocną.

Może i rozejdzie się po kościach i bez mojej ingerencji. Ale ja nie lubię pozostawiać na samej perspektywie "Może" zwłaszcza jak można było coś zrobić.

W po za tym Sao mam wrażenie, że ludzie jako jednostki są równie czarujące co w stadzie wypadają durnie. Chociaż zastanawia mnie czy meżczyźni durnieją bardziej w swoim towarzystwie, czy to się dzieje zawsze w towarzystwie jedopłciowym. Nora mi mówiła, że szkoły zeńskie są o dziwo miejscem gdzie panuje po kryjomu smród, głupota i zdziczenie obyczajów.


Perspektywę lekcji przyjął bez większch oporów czy entuzjazmu. Kazali to niech będzie:
- No dobra... I tak zamierzałem robić interesy z Xing i Aeguro. Znaczy się, że mam pomagać w tym piastiańskim? Edward będzie przyłazić?
-Chwila... Curtisowie jadą z nami?
- spytał Stasiek który wyglądał jakby szykował sie na wiadomość o powodzi.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 04-04-2022 o 19:29.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem