Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2022, 18:08   #85
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Adam przez całą drogę samochodem z imprezy słuchał na jednej słuchawce MP3 Mindless Self Indulgence to była jego muzyka na pobudzenie / nakręcenie, żeby nie zasnąć mimo depressantów które wprowadził w swój krwiobieg.

Teraz akurat grało Shut me up nie strzelili więc jakiś tam sukces był Adam wbrew temu co radziła piosenka nie zamknął mordy.
- Szefie kochany, przecież obaj wiemy, że przepuszczacie handlarzy. No to jak lepiej udowodnić, że jesteśmy handlarze jak nie sprzedać czegoś ? Ale masz, racje przepraszam, nie chciałem cię obrazić ani sugerować przekupstwa... Skoro nie chcesz stalowego kija, to może konserwę ? Mamy super premocje na konserwy wezmę co dacie tym samym poprzez wymianę handlową, udowodnilibyśmy swoją rolę społeczną, jako handlarze warto przepuścić... Kogo znam ? Ciężko spamiętać kto z kim się zna, bo to tak szybko się zmienia:Kojarzysz zielarza ? Handlowałem dla niego produktem jeszcze zanim to całe postapokaliptyczne gówno się zaczęło byłem djem całkiem popularnym - Akurat zaczęło lecieć Bitches:

This is how it should be done
This is how it should be done
This style, style, style
Done... motherfuckers!


Jeżeli przyjdzie mu umrzeć to przynajmniej zrobi to słuchając zajebistej muzyki napruty ziołem i alkoholem. Nie czuł się szczególnie godny życia i w tym momencie było mu totalnie obojętne, co się teraz stanie.

U cholibka tym razem gorszy rzut Adam chyba zarobi kulkę :P

Dalsza próba przekonania Prażaków i nie dostania kulki w łeb: 4d12 18

3, 4, 2, 9

Może ta 9ka go uratuje przed zgonem ? :P

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 01-04-2022 o 18:15.
Brilchan jest offline