Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2022, 18:49   #14
Tildan
Bellis perennis
 
Tildan's Avatar
 
Reputacja: 1 Tildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jeżeli chodzi o strach, to ja bardziej bałem się karków z mojego podwórka
No to współczuję, Pinhead, bo akurat ja z podwórka mam tylko dobre wspomnienia.

Cytat:
Co innego rzeczywistość.
Tu się zgadzamy.
Ale jak napisałam na początku, impulsem do założenia tematu był dla mnie wpis Jaśmina w wymianie zdań na temat horrorów.
Poza tym, to forum poświęcone właśnie wytworom wyobraźni, więc chyba nic w tym dziwnego, że o nich była mowa.
Możesz przecież opisać jedno ze swoich jak najbardziej rzeczywistych, mrożących krew w żyłach zdarzeń, naturalnie jeśli sobie życzysz.

Cytat:
Strach to słabość.
Niektórzy tak uważają, Anonimie, ale czy mają rację, to już rzecz dyskusyjna.
A już na pewno trudno się z tym zgodzić w odniesieniu do dzieci.
Też wesprę się cytatem:

"To normalne, ze bujna wyobraźnia dzieci tworzy potwory - to znaczy ożywia lub wprawia w ruch obrazy, zdjęcia, animowane rysunki, postacie z filmów, z książek z bajkami, pluszaki, lalki etc. Strach powinien być rozumiany jako instynkt samozachowawczy: jest normalną odpowiedzią na zagrożenie. Strach to również część procesu nauki i pomaga dzieciom dojrzewać."
 
__________________
Życie to ciągłe czekanie: na dorosłość, na miłość, na autobus, na ulubiony serial, na szczęście, na wakacje, na przyjaciela... aż w końcu na śmierć.
Tildan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem