Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2022, 17:32   #75
Nostromo
 
Nostromo's Avatar
 
Reputacja: 1 Nostromo nie jest za bardzo znany
Cade był załamany i zrozpaczony przesłuchaniem. Jego zdaniem za słabo przycisnęli goblina, ale widać było, że wszyscy mają serdecznie dość więc odpuścił. Z braku lepszych zajęć udał się do Broderta Quinka razem z Sherwynn. I oczywiście poza nic nie znaczącymi obyczajowymi sprawami niczego się nie dowiedzieli.

-Pozostaje nam czekać na kolejną katastrofę- mruknął do siebie gdy szli do "Rdzawego Smoka".
***
Na miejscu był akurat by usłyszeć pytanie skierowane przez Valla do Mharciasa.

-Ha! Straż rozwija. Poczekaj jeszcze a może i ja zacznę czarować. A co ja gorszy?- zaśmiał się dziecinnie.

W karczmie miała miejsce też zabawna sytuacja z Foxglovem. Szlachcic zdaje się zamierzał uwieść Verne i Sherwynn jednocześnie. Zalecał się w każdym razie do obu i wcale się z tym nie krył. Wszystko jednak wskazywało na podwójnego kosza. Gdy szlachcic rzucił na stół pękatą sakiewkę Cade od razu wyciągnął po nią ręce.

-Pięknie dziękuję panie szlachcicu. Z wdzięczności dam wam radę. Nie łapie się dwóch srok za ogon jednocześnie, jak mawia mój tatuś. Proszę się nie gniewać na te słowa to tylko sugestia. Jakby czuł się pan samotny ja mogę się z panem przejść na tę sztukę
 
Nostromo jest offline