Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2022, 12:33   #355
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Marrrt Zobacz post
Oba cytaty dotyczą czasu wojny. Zatem to tak jakby na podstawie zdjęć z kroniki filmowej stwierdzić, że Niemcy do poruszania się po kraju używają czołgów
Mart, myślę, że Twoja konkluzja jest logiczna tylko w zastosowaniu do Niemców z kronik filmowych. Nie można porównywać jabłek do pomarańczy i ekstrapolować wnioski przez porównanie. Bardziej zasadne byłaby analogia, że tylko dlatego że kroniki filmowe pokazywały Niemców używających samochody w armii podczas drugiej wojny światowej, nie znaczy to że samochody były używane przez Niemców podczas pokoju. Z tym chyba jednak nie zgodzisz się. Czołg nie ma zastosowania cywilnego.

Raczej mniejszość niż większość ludności dunlandu zamieszkiwała góry. To raczej mieszkańcy wzgórz, pogórza Gór Mglistych. Większość ludności z krainy Isengardu oraz dolina west-march. Tam gdzie ukształtowanie umożliwiało adaptację koni czy to do rolnictwa czy podróży, to zapewne były utylizowane w klanach na miarę zamożności właścicieli. Przez kontrast z władcami koni zdecydowanie mniej integrowane z kulturą, ale nie obce.

W grze koni i umiejetność jazdę konnej traktujemy tak:



A jeźdźcy z klanów Gisesla w ujęciu bestiariuszowym wyglądają tak:



Cytat:
Cadoc deklaruje odpoczynek w obozowisku. I poinformowanie zwiadowców, że nocne eskapady w knieję, z której coś niby słychać, to proszenie się o guza. Albo zły urok. Lasy to nie jego klimaty Aczkolwiek nie zmruży oka aż zwiadowcy nie wrócą.
Ok, to mi wystarcza na niego.
A pozostali? Albo deklaracje, albo posty poproszę.

Zwiadowcy niech podejmą decyzję, czy chcą pograć na docsie czy mam zrobić posta do sesji.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem