Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2022, 16:58   #130
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Diana w celi
Diana westchnęła.
- Ed posłuchaj. Wiesz, urodziłeś się herosem, więc możesz nie rozumieć pewnych rzeczy. Twoja moc czyni cię zarówno bardzo potężnym, ale też przerażającym. Właśnie powiedziałeś ludziom, ludziom takim jakim ja kiedyś byłam, tylko o wiele bardziej bezsilnymi, że bez ciebie gówno znaczą i muszą być wdzięczni, że istniejesz. Sama jestem z grupy ludzi uprzywilejowanych. Bliżej moim rodzicom do pomniejszych złoczyńców, przynajmniej zdaniem niektórych. W innych okolicznościach mogliby zginąć z rąk jakiegoś desperata, a ja bym dorastała w gniewie oraz wściekłości i zostałabym nocnym mścicielem czy kimś podobnym.

Przy adwokat
To nie był adwokat, którego oczekiwała, więc Joan jeszcze nie załatwiła wszystkiego.
- Zacznijmy może od tego, że już tamtego dnia udzieliliśmy pewnej interwencji, jak się nazywał tamten policjant? – zapytała.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 08-04-2022 o 17:01.
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem