Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2022, 18:09   #17
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
Idąc spać w wieku lat kilku, może siedmiu, może dziewięciu miewałem tak, że ciało nieruchomiało, nie byłem w stanie poruszyć żadnym mięśniem. Wtedy przychodzili oni. Postacie ze świecami, których blask jednakże nie rozświetlał zakapturzonych twarzy. Nie pamiętam teraz ilu ich było. Pięciu? Sześciu? Szli rzędem w stronę mojego łóżka i stawali wokół. Nic nie mówili, tylko patrzyli tak, swymi nie-twarzami w dół. Na mnie. Wtedy lub wcześniej udawało mi się poruszyć szczęką, potem kolejnymi częściami ciała i wszystko znikało.

Innym razem, trochę później pamiętam, że widziałem statek obcych nadlatujący z nieba, mimo że przecież wokół były wszędzie ściany. Lecz wtedy stawały się jakby transparentne. Na szczęście potrafiłem już szybko reagować. Nigdy mnie nie wciągnęli do statku. "Wybudzałem się" jak wcześniej w przypadku owych zakapturników.

W wieku nastu lat, gdy znów coś podobnego mi się przytrafiało wpadłem wreszcie na pomysł, by sprawdzić w internecie co to może być i trafiłem na niezwykłe-zwykłe zjawisko paraliżu sennego. To co wcześniej było strachem, o którym bałem się mówić (z wyjątkiem najlepszego przyjaciela) świadom tego jak nieracjonalne to wszystko jest stało się tylko niedogodnością, której na szczęście od wielu lat już nie doświadczam.

Ale tak... to było coś.
Co?

No to brzmi strasznie. Niczym ze scenariusza Zew Cthulhu. W sumie jest scenariusz o czymś podobnym i nawet kiedyś tutaj prowadziłem grę na jego podstawie (z perspektywy czasu nie do końca ZC, z tego co pamiętam ludziom raczej się podobało, tak teraz sprawdziłem, że są albo zbanowani albo sami odeszli, dodatkowo przypomina mi to, że zasiedziałem się na tym forum).

Nie bałeś się zasypiać? A może oczekiwałeś tych halucynacji?
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 08-04-2022 o 18:12.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem