Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2022, 22:10   #18
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Takich historii jest dość sporo, zresztą są nawet podobno (unikam horrorów, więc nie mogę potwierdzić) całkiem udane horrory na ten temat (paraliżu sennego).

W sumie to dziwne, ale nie potrafię przypomnieć sobie co w zasadzie myślałem o tym wszystkim wtedy.

Pamiętam, że wypytywałem w tamtym czasie ojca o ufo, chcąc okrężną drogą jakoś sobie poukładać w głowie co to mogło być :> (w głowie wciąż mam wspomnienie o tym jak idąc wieczorem przy bloku, w którym mieszkaliśmy pytałem czy myśli że gdyby istnieli to czy chcieliby zrobić cos złego i czy myśli że istnieją). Trochę pewnie negowałem, zwalając na sny, ale w sumie to nie wiem. Byłem zawsze dość racjonalny jak na dzieciaka, więc pewnie miałem świadomość, że to coś co nie istnieje i pewnie jest jakieś wytłumaczenie związane ze snami/ koszmarami. Na pewno przeżywałem, ale nie pamiętam bym bał się iść spać. Nie zdarzało się to często. Pierwsze razy były przerażające, ale potem trochę się z tym oswoiłem to i mniej przerażające było. Zresztą chyba właśnie panika powoduje takie dziwne halucynacje podczas paraliżu, więc jak już się znało, mniej panikowało to pewnie i strach mniejszy.

W każdym razie nie polecam

Miałem jeszcze ze snami związany taki jednorazowy wybryk. To było chyba jakoś w wieku 5-6 lat ale w sumie to nie wiem. Na pewno wcześniej. Trochę śmieszny dzisiaj, ale ciekawy dla mnie do dzisiaj. Mianowicie siostra zawsze straszyła Babą Jagą. Mnie i brata. Jak już wspomniałem mieszkaliśmy w bloku na piętrze. Jednej nocy zarówno ja jak i starszy brat śpiący w jednym pokoju mieliśmy ten sam sen. Że zza okna wyłania się Baba Jaga i szuka sposobu by wejść do środka. Brat wstał (we śnie) i zasłonił firany i poszliśmy spać dalej (we śnie) . Taki oto sen identyczny miałem ja i mój brat. Opowiedzieliśmy go sobie rano.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 08-04-2022 o 22:17.
Rewik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem