Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2022, 16:46   #96
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Kosmici albo Kometa? Nienarodzony to była piątka ? Nie wiem, jeszcze mi się to pierdoli... Zerknąłbym do teczki, ale teraz to raczej trzeba znaleźć to miejsce na petardzie. Zgadzam się z Błażejem, też nie chce skakać do kolejnego wariatkowa jeżeli nie zdążymy to może lepiej przeczekać ? Wziąłem konserwy, więc z głodu nie umrzemy... Kurwa jakby Moon był z nami, to by nam otworzył i byłoby po problemie biedak - Dorzucił od siebie Adam

- Mam nadzieje, że pokój nie jest w jakieś jaskini miśków albo klatce geparda po tym, jak tak się namęczyliśmy wolałbym nie zginąć śmiercią godną nagrody Darwina - Rzekł, a następnie zaczął pogwizdywać melodie z We Will All Go Together When We Go Toma Lehrera
 
Brilchan jest offline