Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2022, 20:45   #136
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Co tu dużo pisać. Szczerze jakoś nigdy nie lubię końcowych pogaduszek na sesji, bo to oznacza już definitywnie koniec tej przygody.
Trochę się rozwlekło. Tez zgubiłem trochę postać w pewnym momencie. Do tego dziwne czasy są. Nie da się ukryć.
Największym plus było, ze grało się miło bez zbędnych kwasów, a co najważniejsze poznałem nowe ciekawe uniwersum. Grę zaczynałem z wiedzą na temat, że są tam mechy, a kończę znając już trochę modeli tych mechów jak i historii polityki świata itd. Mechanike też poznałem z różnych systemów z MW i szkoda tylko, że MG do nich raczej się nie znajdzie XD. Trzeba liczyć, że Micas kiedyś wróci do tych klimatów.
Największy problem miałem z umiejscowieniem tej rodzinki w świecie. Z jednej opisani jakby to nie wiadomo kto na tym Amerigo z drugiej no ciężko coś było z nimi ogarnąć z powodu opisu więzi rodzinnych. Pierwszy raz zrobiłem postać co miała taką swoją gromadę npc i koniec końców tego nie dociągnąłem.
Co do współgraczy. Z niektórymi grało się dłużej z niektórymi krócej, ale fajnie było i każdy swoje zrobił na moje. Kłótnie to znaczy narady wojenne były moim ulubionym elementem gry XD a poza grą też byli spoko. Najbardziej szkoda, że tyle osób zapowiedziało przerwę, bo mam nadzieje że to odejście nie na zawsze z pbfów.
Chyba to było na tyle. Dzięki za grę i powodzenia w przyszłych XD
 
Lynx Lynx jest offline