Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2022, 23:27   #21
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Dziwne. Pierwsze słyszę, że jest taka choroba (czy jak to tam nazwać). Nikt nigdy nie mówił mi, że coś takiego przeżył.
Nie słyszałeś o paraliżu/porażeniu przysennym? Ale pewnie zdarzyło Ci się odczuwać takie uczucie 'spadania', przy którym widziałeś/zdawało Ci się, że widzisz pokój dookoła.

Z paraliżem przysennym miałem parę koszmarów, ale najbardziej nieprzyjemne były te, w których 'budziłem się' i 'wstawałem', ale nie mogłem się realnie obudzić mimo podejmowania we śnie prób i cały czas wracałem do punktu wyjścia, tracąc świadomość, czy rzeczywiście śpię czy nie (tj. czy tym razem naprawdę się obudziłem czy jeszcze nie). Towarzyszyło temu poczucie upływającego czasu, ale jednocześnie nie byłem w stanie wyjść nigdy poza punkt startowy, co dawało wrażenie, jakby było się uwięzionym w pętli czasowej.
 
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem