Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2022, 07:25   #120
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Bran siedział z kubkiem w dłoniach.

- Hella została zabita piętnastego dnia miesiąca Nightal. Znalazłem ją w naszym domu. Miała przebita klatkę piersiową. Miała też przy sobie to.

Korpulentny krasnolud poruszał się na krześle próbując bez patrzenia sięgnąc do sakiewki. Wyjął stamtąd niewielki czarny oszlifowany kamień.

- Miała ze sobą ten kamień. Nigdy wcześniej nie widziałem go u niej. Nigdy. Dziś, gdy ta bestia na cmentarzu wyssała ze mnie całe ciepło, kamień ten rozgrzał się. Jeśli go weźmiesz w dłonie, to nadal jest ciepły.

Krasnolud sięgnął dłonią w stronę paladyna. Na jego dłoni znajdował się czarny, oszlifowany kamień.

- Nie wiem czy cokolwiek ich łączyło. Ja nie wiem o niczym takim. To nazwisko też nigdy nie pojawiło się w naszych rozmowach. No i rzadko kiedy opuszczaliśmy Kopiec Kalvina.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline