Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2022, 09:40   #1118
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Moja droga - odparła Aiko - Ja wiem, że mógł zabić ambasadora. Ale ostatecznie nic złego się nie stało i to chyba najważniejsze? Plus informacje, które dla nas pozyskał, nie byłoby możliwe do poznania żadną inną drogą. Myślę, że Migmar zasługuje choć na szansę. Mam nadzieję, że kiedyś i Ty będziesz w stanie ją mu ofiarować.

- I nie, nie wydaje mi się, żeby mnie kochał. Ale jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Tak jak Ty i ja - uśmiechnęła się lekko.

~*~

- Dzień dobry - przywitała się Aiko z Mgielną Strażą - Aiko Kita, członkini Bractwa Dwóch Światów, Tkaczka Wody i policjantka. Miło mi. Słyszałam, że mają państwo problemy, więc postanowiłam pomóc. Wiem, że nasze organizacje nie zawsze z sobą dobrze współpracują, ale chciałabym, żebyśmy zostawili spory na boku i zajęli się kryzysem, który teraz nam grozi. Na politykę i niesnaski przyjdzie czas potem.

- Co mogę dla państwa zrobić? - spytała - I przede wszystkim, czy wolno mi spytać co z Zielonym Wężem? Chciałabym z nim porozmawiać w bardzo pilnej, służbowej sprawie. Oczywiście, jak pomogę ogarnąć ten... chaos - zakreśliła ręką łuk, pokazując co się działo wokoło.
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 15-04-2022 o 09:43.
Kaworu jest offline