Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2022, 18:37   #1120
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Rozrwacza rozważania.
- Ciąża to jest wtedy jak człowiek zje za dużo i mu ciąży. Ja chronię cię przed tym. Zjadam połowę tego, co ty zjadasz, więc nie będzie ci ciążyć. A mogę też niuchać ryczeć, gryzać, ale nie złączę się z tobą, bo to boli. – rzekł duch

Enkh migmarne rozkimy.
Enkh popatrzyła na Aiko mrugając powoli.
- No oczywiście, że nie… – rzekła i przywołała na twarz szalony uśmiech z filmów o Unalaqu.
- Oh, Aiko, JESTEś TA CUDOWNA, Że SPRÓBUJE ZAMORDOWAć AMBASADORA ABY WSZYSCY WIDZIELI CIĘ TAK CUDOWNĄ, PIĘKNĄ I GENIALNĄ OHHHH! - teatralnie upadła na ziemię w udawanym zachwycie. Duch aż się zatrzymał.

Z mgielną strażą rozmowy.
Jeden z „mgielnych” zawołał.
- Jak pani sugeruje pomoc, to niech pani weźmie kamień na szyję i sobie skoczy z mostu. – zarechotał.
Kobieta z cygarem rzuciła mu udawanie oburzone spojrzenie.
- No wiesz, ta pani chce porozmawiać z duchami, pobawić się z nimi i takie tam. Może pobawi się z naszym Oni. – popatrzyła z udawanym współczuciem.
- Uwolnij mnie, a będę ci służył przez rok i dzień. – rzrkł oni.
Enkh nabrała powietrza.
- Aiko Kita;, oprócz bycia członkinią bractwa, jest też policjantką, więc naśmiewając się z niej naśmiewacie się z munduru, która noszę ja i wielu funkcjonariuszy pracujących w tym mieście. Co więcej razem złapaliśmy ducha, który pożarłby wiele niewinnych dzieci. Tak więc owe uratowane dzieci żyją, dorosną, zostaną wspaniałymi lekarzami, którzy was uratują, albo naukowcami, którzy ocalą świat tylko dzięki jej pracy. – opadła na ziemię.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline