WÄ…tek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2007, 16:42   #42
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
-Wstawać! Nie czas teraz na panikę i rozpacz, ruszać się! Ruszajcie tamtędy, ja zostawię im małą niespodziankę.

Głos Granta był łagodny ale stanowczy, wskazał cywilom drogę po czym wyjął z plecaka granat wybuchowy i kawałek cienkiej żyłki. Granat zaklinował między rurami po jednej stronie korytarza, do zawleczki przywiązał żyłkę którą umocował do rury po drugiej stronie. Uśmiechnął się na myśl co to maleństwo urządzi w ciasnym korytarzu. Po chwili już biegiem dogonił cywilów i wysforował się na czoło grupy. Ponaglił wszystkich do szybszego marszu uważnie obserwując korytarz przed nimi.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline