Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2022, 09:05   #123
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Bran wyjął jedną z kartek papieru. Być może właśnie dokonywali przełomu, warto było mieć wszystko na papierze. On sam widział przed sobą rozmazaną plamę. Schował kamień do sakiewki i podsunął kartkę paladynowi. On z pewnością otrzymał stosowne wykształcenie w swoim zakonie rycerskim.

Wzrok krasnoluda powoli wracał, ale w karczmie musiał panować półmrok, bo twarz paladyna wydawała się ciemna, lecz o jasnych włosach. Odpędził od siebie głupią myśl i zamrugał patrząc w dal.

- Zapisz proszę: Hella Frostburn, z domu Holderhek, zabita 15 Nightal, Kopiec Kalvina. Krasnoludka. Z tego co wiem kompletnie nic nie łączyło jej z tym człowiekiem. Nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek była w Bryn Shander. W dniu śmierci była w ciąży.

Bran potoczył niewidzącymi oczyma po towarzyszach czekając aż oni dopowiedzą kolejne nazwiska.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline