Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2022, 22:29   #99
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację


- Chyba się nie zrozumieliśmy. Chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że te domysły, są oparte chyba w większości na sprzeczce między ojcem, a córką. Nie podzielam przekonania, że to Lonjiku stoi za tym wszystkim bo nie mam ku temu wystarczających dowodów. Staram się zachować otwarty umysł i wolę pójść to sprawdzić i na razie wstrzymać się z sądami. Tego uczył mnie ojciec, a uważam go za mądrego człowieka. - strażnik wyjaśnił bardce swój tok myślenia - Fałszerstwo też jest możliwe, podobnie jak fakt, że brat został zmuszony do napisania listu. Chociaż obie te wersje też nie wydają mi się prawdopodobne.

***

Pod przewodnictwem Valla, dosyć szybko dotarli na miejce. Fakt, że huta wydawała się być zamknięta wydawał się mocno podejrzany, więc rzeczywiście coś mogło być na rzeczy.

Nie zdążył odpowiedzieć na pytanie babuleńki bo ubiegł go Argaen. Poczekał więc aż towarzysze wyczerpią swoje pytania i poprosił kobietę, by wróciła do domu i przez jakiś czas nie zbliżała się do huty.

-Dobrze. Wchodźmy tyłem. Przygotujcie broń. - Mharcis sam sięgnął po włócznię i tarczę.

 
__________________
Potrzebujesz pomocy z kartą do Pathfindera lub DnD?
Zajrzyj do nas!

Ostatnio edytowane przez shewa92 : 20-04-2022 o 22:56.
shewa92 jest offline