Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2022, 11:50   #1123
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ja nie wierzę w tę przepowiednię jakoś święcie Panie Gendo jak na razie sprawdziły się dwa szczegóły Awatar Vaatu faktycznie objawił się światu i straszny z niego kutasina a pierwsza córka nacji wiatru faktycznie potrzebuje ratunku i chyba udało mi się ją namówić na to, żeby się do tego przyznała przed bliskimi. Mało przydatna ta przepowiednia skoro udaję się ją odcyfrować dopiero po fakcie, ale Księżniczka Księżyca ukazała mi się i nakazała rozprowadzać wieści więc to właśnie robię - Powiedział, następnie wytarł usta sobie i Rozzrywaczowi serwetą, którą ukradł z restauracji wstał zapiął marynarkę.

- Taki układ mi pasuję mój duchowy druhu, też nie chcę bolesnego połączenia. Cóż, naprawiłem pierdolnik, który narobiłem swoją nierozwagą na tyle, w jakim stopniu mogłem, spróbowałem zadośćuczynić krzywdom, zdobyłem nieco przydatnych informacji, zjadłem ostatni posiłek, to pozostaje mi tylko stawić się w punkcie ekstrakcji. Dziękuję Panu za pomoc i wyrozumiałość Panie Daichi mam nadzieje, że w przyszłości będę mógł się wam odwdzięczyć - Skłonił kapelusz przed obydwoma policjantami, podziękował właścicielowi za jedzenie i ruszył do wyjścia z zamiarem dotarcia do kawiarni dworcowej zgodnie z tym, co nakazała szamanka Mglistego Lustra.
 
Brilchan jest offline