Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2022, 13:23   #137
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Podróż

Samuel starał się być zajęty. Przez większość czasu miał książkę w ręku, przygotował zestawy: maści, bandaży oraz leków, które jego zdaniem mogły się okazać przydatne. Stworzył i uruchomił golema będącego prototypem terakotowej armii, bo nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać trochę mięsa armatniego prawda? Mimo dołożenia wszelkich starań, aby zająć, sobie czas zżerała go ciekawość szczególnie po pierwszej reakcji znękanych uczniów wziął więc udział w....

Lekcjach

- Ścieżko powiedziałaś mi kiedyś, że nie chcesz, żeby cię okłamywano a ja wbrew pozorom, uczę się na błędach. powiem ci więc to, co reszta ukrywa, żeby nie urazić twoich uczuć: Masz ogromną wiedzę, ale brakuję ci umiejętności przekazywania jej innym pozwólże ja i pozostali ci pomożemy - Po tym, dictum Samuel zgłosił się do wykładania biologii oraz pomocy przy nauczaniu języków i podstaw matematyki.

Wieczorek

- Nic się nie martw Stanisławie, ja dotrzymam ci towarzystwa, chociaż dziś pije symbolicznie, bo doszedłem do wniosku, że za często uciekałem od przeszłości w butelkę, zamiast naprawiać, to co mogę i znajdować siłę na pogodzenie się z tym czego naprawić nie mogę... To o co chodzi z tym naprawianiem relacji Pana Edwarda i Mistrzyni Rockblle jak mogę wspomóc ten zacny zamiar? - Ostatnie pytanie zadał Staśkowi szeptem.

- Jak tam Stefanie robisz wyszukiwanie informacji dla Nory ? Myślałem o tym, żeby wysłać jej ten atlas erotyki paczką ku inspiracji, skoro na rynku jest zapotrzebowanie czemu by go nie wypełnić ?

Królestwo Troy

Samuel czuł się swobodnie, na zaczepki żołnierek odpowiadał w podobnym stylu, ale nie zamierzał się oficjalnie przedstawiać stopniem, dopóki nie dostanie nakazu od Pani Generał. Rozumiał miejscowy Matriarchat i zamierzał go uszanować dla świata zewnętrznego zamierzał sprawiać wrażenie karnego podwładnego.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 21-04-2022 o 13:54.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem