Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2022, 19:12   #139
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ścieżka

- Przykro mi, że jesteś traktowana instrumentalnie staram się jak tylko mogę nie zaśmiecać twojego ogrodu pamięci i traktować cię z należytym szacunkiem.

Troy

Słysząc wyzwanie mina Samuela stała się neutralna jakby ktoś pociągnął za sznurek a jego oczy stały się jakby... Martwe ?

- Najnowszy masowy mord, którego dokonałem, był na gangu sprzedającym dzieci pedofilom. Jest to jedyny masowy mord, z którego jestem dumny, ale niestety nie jedyny, którego dokonałem wolałbym tego nie zmieniać ze względu na coś tak małostkowego jak czyjaś duma, ale niestety, jestem żołnierzem więc zrobię to co Pani Generał nakaże- Ton głosu Zborowskiego był neutralny i znudzony jakby relacjonował ceny mięsa na rynku.

Schował się mentalnie do swojego cichego miejsca, które stworzył podczas swojej służby w wojsku. Oliver po raz drugi robiła coś głupiego. Znachor powoli zaczynał tracić do niej szacunek oraz wątpić w legendę Królowej Briggs.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem