Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2022, 21:05   #1124
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Gendo, jakkolwiek to intrygująca metafora, to w ogóle nie rozumiem skąd przy przepowiedniach w ogóle jakieś miłe części. Przepowiednie to z reguły zapowiedź katastrofy lub szamba. Gdzie ta miła parta - zauważył Daichi. - I tak uważam, że skoro Satou może bardzo odpowiadać za przyczyny i przebieg wydarzeń, tym bardziej należy trzymać się blisko niej.

A co do pierdolnika Migmar... To nadal sporo przed nami. Mam nadzieję, że przynajmniej kelner dzięki temu co zorganizowaliśmy, to chociaż zycie tamtego kelnera przestanie wisieć na włosku. Nawet nie poznałem jego imienia, ale szkoda człowieka!

I tak Gendo, jeszcze jedna sprawa. Pamiętasz jak parę lat temu przyjechali moi znajomi z Pustyni z dziećmi. Przyjechał właśnie taki jeden.... Tobio. Syn przyjaciela, ważnego handlarza. Myślał, że zaręczył się z moją córką. Naprostowałem z nim parę rzeczy, ale i tak zostanie na trochę w Aqua Port. To raz. Po drugie jeśli trafisz jak będę trzepał skórę takiemu wysokiemu, śniademu w okularach o dziwnym imieniu.... Się nie wtrącaj. Solniczka bardzo zasłużył za ambaras z Tobiem
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline