Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2022, 12:58   #1125
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aiko starała się nie dać zirytował Mgielnej Straży.

- Słuchajcie - powiedziała, starając się opanować drżenie głosu, z wyciągniętymi rękami, by pokazać, że nie ma złych zamiarów - Wiem, że nasze organizacje często się różnią. Ale przychodzę z otwartymi rękami jako policjantka i Tkaczka Wody. Wierzę, że mnie potrzebujecie, nawet, jeśli nie chcecie tego przyznać. Jeśli taka jest Wasza wola, mogę sobie pójść. Ale skoro duchy się wyrwały z okowów, to każda para rąk Wam się przyda, zwłaszcza jeśli chodzi o osobę z moimi zdolnościami. Zastanówcie się - naprawdę chcecie mnie odrzucić? - spytała, odwracając się do wyjścia. Było dla niej jasne, że jej potrzebują, ale niestety, duma nie pozwoliła im tego przyznać.

Mogła se pójść, oczywiście. Ale było dla niej jasne, że poskutkuje to tylko większym chaosem i szkodami. Nie chciała tego robić, ale zamierzała, jeśli nie miała żadnego innego woboru.
 
Kaworu jest offline